2018-04-10

WSPÓŁPRACA/SPONSORZY

Najważniejszą organizacją pozarządową z którą wspólnie współpracujemy przy tworzeniu projektów polsko-japońskich jest EU-Japan Japan Fest Comiittee.

https://www.facebook.com/eujapan/

EUJF ma swoją siedzibę w Tokyo. Od ponad 26 lat aktywnie wspiera europejskie miasta, które były, są, lub będą Europejskimi Stolicami Kultury. Dzięki wsparciu ze strony tej organizacji pozarządowej, możemy z rok na rok kontynuować nasze projekty w zakresie kultury i sportu.


Organizacja naszego wydarzenia jest możliwa dzięki wsparciu i we współpracy z Biurem Sportu Miasta Wrocław oraz Strefy Kultury Wrocław – operatora „Funduszu Japońskiego”.
Serdecznie dziękujemy!


Nami Kendo Taikai 2018 organizowany jest pod honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce.


Oficjalny partnera wydarzenia, dzięki któremu każdy kendoka może zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości: www.kendoshop.com
W tym roku Kendoshop wspiera nas dostarczając na Taikai wysokiej klasy shinai, oryginalne firmowe tenugui oraz wiele praktycznych kendo-gadżetów.
 
 

Tozando jest dumne z faktu bycia oficjalnym partnerem czwartej edycji Nami Kendo Taikai 2018. Przygotowaliśmy nagrody dla najlepszych zawodników z każdej kategorii – przygotuj się na największy Nami Taikai do tej pory, trenując ciężko w swoim dojo. Tozando dostarcza całemu światu wysokiej jakości sprzęt budo, już od 1989 roku. Jesteśmy dumni z naszych tradycyjnych metod i innowacyjnej wiedzy, ale przede wszystkim wierzymy w wspieranie międzynarodowej społeczności budoka na całym świecie. 
 
 
 

NINE CIRCLES, renomowany sklep z Wielkiej Brytanii, istniejący już od ponad 25 lat, przygotował specjalną nagrodę na Nami Kendo Taikai 2018. Nagroda nawiązuje do 5-lecia klubu Ryushinkai, które będziemy obchodzić we wrześniu bieżącego roku. Zaczynaliśmy skromnie, w kilkuosobowym gronie, a dziś możemy być dumni z naszych zawodników, których zaangażowanie pomaga Fundacji NAMI w organizacji tegorocznego turnieju.

Dlatego z wielką przyjemnością przekażę zestaw pięciu wysokiej klasy shinai liderowi klubu, który zgłosi największą liczbę zawodników na turniej.

Największy klub występujący na Taikai (z konkursu wyłączony jest Ryushinkai Wrocław) otrzyma:

4 x shinai rozmiar 39 / męski / Enshin Koban Gata / Oval Grip / DELUXE HAND MADE

1 x shinai rozmiar 39 / damski / Hakuden Ladies / Oval Grip / DELUXE HAND MADE

 

NINE CIRCLES, dziękujemy!

https://www.facebook.com/www.ninecircles.co.uk/

 


Polski sklep MADAKE, we współpracy z Fundacją NAMI, przygotował dla najmłodszych zawodników super nagrody🎁🥇 Po raz pierwszy na Nami Taikai, dzieci mają możliwość startować w turnieju indywidualnym oraz drużynowym.

Rozwój kendo jest ściśle związany z rozwojem klubów dziecięcych i juniorskich, dlatego serdecznie zapraszamy do Wrocławia najmłodszych zawodników. 

Dla każdego dziecka przewidziany jest dyplom i upominek a wydarzenie pozostawi z pewnością niezapomniane wrażenia!

https://www.facebook.com/Madake-1168186276573173/


Organizacja turnieju jest możliwa dzięki wsparciu firm japońskich, działających w ramach struktur „Funduszu Japońskiego”:

Sanden Manufacturing Polanddziałająca w Polsce od 2004 roku – produkująca w Polkowicach sprężarki do silników samochodowych oraz samochodowe systemy wentylacji i klimatyzacji.

FANUC Europedziałająca również w Polsce japońska firma Fanuc – producent systemów automatyzacji zakładów produkcyjnych.


Dziękujemy bardzo wszystkim prywatnym sponsorom, dzięki którym zawodnicy Nami Kendo Taikai 2018 mogą cieszyć się z pięknych nagród:

– Keiko Yarimizu,
– Sayuri Goto-Fuksiewicz,
– Yuichi Saito,
– Kazuya Tsuchimoto.