2016-11-30

SUKCESY

 

SUKCESY SPORTOWE KLUBU

 

2018:

Joanna Morawska: nagroda kantosho w turnieju Nami Kendo Taikai, kategoria kobiet, Wrocław

Darek Kaniewski: nagroda kantosho w turnieju Nami Kendo Taikai, kategoria dzieci, Wrocław

Mateusz Niewiadomski: I miejsce w turnieju „VIII Genryoku Cup”, kategoria Kyu, Wisła  

Piotr Kuźniar: III miejsce w turnieju „VIII Genryoku Cup”, kategoria dzieci 9-12 lat, Wisła

Borys Rynkiewicz: III miejsce w turnieju „VIII Genryoku Cup”, kategoria dzieci 9-12 lat, Wisła

Sergiusz Cyran: nagroda kantosho w turnieju „VIII Genryoku Cup”, kategoria dzieci 9-12 lat, Wisła 

Wiktor Wiewiórski:  nagroda kantosho w turnieju „VIII Genryoku Cup”, kategoria drużyn, Wisła 

Julian Górski – nagroda Prezydenta Wrocławia za osiągnięcia trenerskie w roku 2017

Joanna Morawska – 3 miejsce w turnieju Donau Cup w kategorii drużynowej, Wiedeń

Ala Mertuszka – III miejsce w turnieju dla dziewczyn „Tomoe Cup”, kategoria początkujący, Warszawa 

Dominika Zajączkowska –  nagroda kantosho (ducha walki) – w turnieju dla dziewczyn „Tomoe Cup”, Warszawa

 


2017:

 

Darek Kaniewski: II miejsce w turnieju Nami Kendo Taikai, kategoria młodzik, Wrocław 

Zuzanna Krawczyk: III miejsce w turnieju Nami Kendo Taikai, kategoria junior (plus nagroda kantosho), Wrocław 

Mateusz Niewiadomski: II miejsce w turnieju Nami Kendo Taikai, kategoria młodzież (plus nagroda kantosho), Wrocław 

Drużyna Ryushinkai (sempo: Wiktor Wiewiórski, chukken: Asia Morawska,taisho: Mateusz Niewiadomski): III miejsce w turnieju drużynowym podczas „Vratislavia Cup 2017”, Wrocław 

Joanna Morawska – nagroda kantosho (ducha walki) – w turnieju Vratislavia Cup 2017, kategoria kobiet, Wrocław 

Darek Kaniewski – II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, kategoria Młodzik, Bydgoszcz

Drużyna Ryushinkai I (sempo: Wiktor Wiewiórski, chukken: Asia Morawska,taisho: Mateusz Niewiadomski): I miejsce w turnieju drużynowym podczas „VII Genryoku Cup”, Wisła 

Wiktor Wiewiórski: I miejsce w turnieju „VII Genryoku Cup”, kategoria Kyu, Wisła 

Piotr Włodarczyk: II miejsce w turnieju „VII Genryoku Cup”, kategoria Kyu, Wisła 

Mateusz Niewiadomski: III miejsce w turnieju „VII Genryoku Cup”, kategoria Kyu, Wisła 

Mateusz Niewiadomski – II miejsce w turnieju drużynowym „Los Trios” (team: Mateusz Niewiadomski, Michał Rajczak, Michał Jaśtak), Ostrów Wielkopolski 

Joanna Morawska – I miejsce w międzynarodowym turnieju „Sakura Cup” (kategoria kobieca), Zsambek (Węgry) 

Ala Mertuszka – III miejsce w międzynarodowym turnieju „Sakura Cup” (kategoria „kihon”), Zsambek (Węgry) 

Piotrek Kuźniar – nagroda kantosho (ducha walki) w międzynarodowym turnieju „Sakura Cup” (kategoria „kihon”), Zsambek (Węgry) 

Ala Mertuszka – I miejsce w turnieju dla dziewczyn „Tomoe Cup”, kategoria początkujący, Warszawa 

Zuzanna Krawczyk – II miejsce w turnieju dla dziewczyn „Tomoe Cup”, kategoria początkujący, Warszawa 

Joanna Morawska – nagroda kantosho (ducha walki) – w turnieju dla dziewczyn „Tomoe Cup”, Warszawa. 

 


2016:

 

Alicja Mertuszka, Darek Kaniewski – kantosho, Indywidualne Mistrzostwa Polski dzieci, juniorów i młodzieży, Bydgoszcz

Mateusz Niewiadomski – III miejsce w kategorii kyu oraz I miejsce w kategorii drużynowej na międzynarodowym turnieju „Genryoku Cup” w Wiśle

Mateusz Niewiadomski – I miejsce w turnieju „Nami Kendo Taikai”, kategoria kyu, Wrocław
Wiktor Wiewiórski – II miejsce w turnieju „Nami Kendo Taikai”, kategoria kyu, Wrocław
Joanna Morawska – kantosho w turnieju „Nami Kendo Taikai”, kategoria kyu, Wrocław

Mateusz Niewiadomski – II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Kyu w Berlinie.

 


2015:

 

Filip Bieniek – III miejsce w turnieju „Animatsuri Kendo Taikai” , kategoria Junior Młodszy, Warszawa

Mateusz Niewiadomski – III miejsce w turnieju „Animatsuri Kendo Taikai”, kategoria Kyu, Warszawa

Grzegorz Łotysz – II miejsce w turnieju „Genryoku Cup”, kategoria Kyu, Wisła
Piotr Włodarczyk – nagroda „kantosho” (ducha walki) w turnieju „Genryoku Cup”, kategoria kyu, Wisła

Darek Kaniewski – II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, kategoria Młodzik, Bydgoszcz
Filip Bieniek – III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, kategoria Junior Młodszy, Bydgoszcz

Łukasz Burzyński – I miejsce w turnieju „Nami Kendo Taikai”, kategoria kyu, Wrocław
Mateusz Niewiadomski – II miejsce w turnieju „Nami Kendo Taikai”, kategoria kyu, Wrocław

 


2014:

 

Rafał Iwanecki – II miejsce w turnieju „Nami Cup”, Wrocław