Wielki, mały powrót !

Trochę to wszystko trwało ale po wielu dniach (dokładnie po 77, jeśli ktoś je liczył) przebytych w domach i spędzonych na treningach online nasz klub oficjalnie powrócił w zeszły piątek na salę treningową. Było to dla nas wszystkich wielkie wydarzenie, jednak wciąż musieliśmy zastosować się do odpowiednich regulacji prawnych. 

Aby nasz wielki powrót mógł się odbyć, zdecydowaliśmy się podzielić na dwie mniejsze grupy, tak aby wszyscy bez względu na poziom zaawansowania byli w stanie wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Pierwsza część treningu przeznaczona była dla grupy  początkującej, a następnie dokonaliśmy wymiany osób znajdujących się w obrębie sali i zostali na nią wpuszczeni zawodnicy w zbrojach.

Pomimo długiej przerwy wszyscy dawali z siebie wszystko co tylko byli w stanie.

 

Pierwsze walki po przerwie były jeszcze bardziej zacięte, ponieważ każdy starał się przetestować nowe, opracowane w domowym zaciszu, techniki.

Najważniejsze jest jednak to, że udało nam się wreszcie spotkać w zdrowiu przy tym co wszyscy kochają robić.

                       

                                         

 

 

 

I tak oto minął pierwszy trening po kwarantannie, jednak na tym nie poprzestaliśmy i korzystając z okazji ( i wolnej sali) zorganizowaliśmy sobie pracowity Dzień Dziecka.

W trakcie treningu mieliśmy możliwość wypróbować nowe, kreatywne ćwiczenia, których pewnie będzie w przyszłości więcej.

 

                                                          

 

 

 

 

Jak i również była to okazja na kolejne tak długo przez wszystkich wyczekiwane ji geiko, któremu zachodzące w tle słońce nadawało niespodziewanego uroku. Na taki widok warto było tak długo czekać.