Ryushinkai Kendo Wrocław

Czym jest Ryushinkai ?

Ryushinkai Kendo Wrocław jest klubem szermierki japońskiej KENDO. Słowo ryushinkai oznacza społeczność ludzi o smoczym sercu lub silnym jak serce smoka. W skrócie - jesteśmy pasjonatami japońskiej kultury, którzy oddają swojej pasji, całe swoje serce.

Klub został powołany przez Fundację przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI, w celach szerzenia kultury Japonii poprzez prowadzenie zajęć sportowych z japońskiej szermierki kendo. Działa nieprzerwanie od 2013 roku prowadząc zajęcia z kendo, organizując turnieje rangi krajowej i międzynarodowej, zgrupowania oraz propagując budo podczas licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Jak zacząć ?

To proste! Skontaktuj się z trenerem telefonicznie lub mailowo: Mateusz Niewiadomski / tel. 881 922 046 / mateusz.niewiadomski@ryushinkai.pl i przyjdź na salę.

Piewrszy treningi jest za darmo. Możesz przyjść i sporóbować swoich sił w kendo. Jeżeli Ci się spodoba, wówczas sensei opowie Ci wszystko ze szczegółami. Jeżeli Cię to nie przekonuje i masz jakieś pytania, to zadzowń lub napisz maila, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.