Instruktorzy

Mateusz Niewiadomski

3 dan kendo. Licencjonowany instruktor kendo. Swoją przygodę z kendo rozpoczął w klubie w 2014 roku. Regularnie startuje w turniejach krajowych oraz międzynarodowych, zdobywając medale oraz wyróżnienia. W 2020 roku obronił pracę magisterka, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o temacie: Bezpieczeństwo zawodników podczas turniejów Kendo organizowanych w Polsce w 2019 roku. Pasjonat i miłośnik kultury japońskiej. Członek szerokiej Kadry Narodowej Polski Kendo.

Alicja Krzywda-Pogorzelska

3 dan kendo. Licencjonowana instruktorka kendo. Od 2011 r. regularnie trenuje kendo. Wielka pasjonatka i miłośniczka kultury japońskiej.

Joanna Morawska

3 dan kendo. Kendo trenuję od 2009 roku, w tym samym czasie zaczęłam uczyć się japońskiego. Oprócz regularnego trenowania w klubie, miałam okazję brać udział w wielu zgrupowania w Europie i Japonii. Uważam, że chociaż kendo jest jedno, to każdy ćwiczący podąża własną, niepowtarzalną drogą. Chcę wspierać klubowiczów w pokonywaniu przeciwności i osiąganiu wybranych przez nich celów.

Asystenci:

Michał Orynicz

2 Dan kendo, rozpoczął przygodę z tą sztuką walki w 2014 roku. Entuzjasta kultury japońskiej, uczy się języka, w czasie obydwu dotychczasowych wyjazdów do Japonii brał udział w treningach w dojo zaprzyjaźnionych Sensei odwiedzających Polskę na zgrupowania. Wcześniej trenował Aikido. Profesjonalnie zajmuje się m.in. szkoleniami czego elementy próbuje również stosować ucząc kendo.

Dominik Popiel

1 Dan Kendo

Rafał Gibała

1 Dan kendo
sensei_kimono